info@intervid.com.ua +380678205555
Перетелефонуйте мені

Новини - “Електронна митниця” стане успішно функціонувати через рік, повідомив Нефьодов

Новини
6.09.2019

Начальник митної служби переконаний, що для активації “електронної митниці” не буде потрібно дуже багато часу. У всякому разі, не більше, ніж для організації системи державних закупівель ProZorro. Зараз держава від закордонних партнерів отримало достатню кількість коштів, щоб забезпечити успішне фінансування і подальше введення в експлуатацію системи “Електронна митниця”. Про це новий начальник митної організації М. Нефьодов розповів в місті Львові під час подання, в свою чергу, нового голови обласної міської адміністрації М. Мальського.

Так він відповів на пряме запитання нинішнього українського президента В. Зеленського по цій темі.

“Я впевнений, що не буде потрібно більше року, щоб вона (електронна митниця) стала працювати. Треба було лише рік, щоб вибудувати і задіяти систему держзакупівель ProZorro. Приблизно такий же час, і навіть трохи швидше, пішло на створення ProZorro.Продажі – т. е. системи для організації приватизацій, роздачі ліцензій і так далі. Значить, протягом року ми точно так же зможемо активувати і “електронну митницю”, – сказав Нефьодов.

Як він упевнений, у держави бракує грошей з боку західних партнерів, щоб запустити “електронну митницю”, є і багато російських фахівців, щоб гарантовано завершити проект.

5 липня кабінет міністрів в Україні визначив Нефьодова головою ГТС.

Варто нагадати, що Нефьодов успішно пройшов завершальний етап конкурсного відбору на свій пост двадцять п’ятого червня. Після цього відбору він і отримав найкращі рекомендації. Згідно з прогнозами Нефьодова, остаточний запуск служби слід чекати протягом двох з половиною місяців. Їм було відзначено п’ять головних напрямків, за якими планується змінити відомство після початку роботи.

Замовте послугу онлайн
Далі
Замовити дзвінок
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Замовлення Послуги онлайн
Щоб допомогти Вам знайти оптимальний тариф і фахівця по необхідному Вам напрямку, просимо відправити заявку:

Політика в галузі збереження персональних даних

ЗАПИТ Розцінки на автоперевезення по оптимальними тарифами
І останній крок

Політика в галузі збереження персональних даних

Дякую за заявку!
Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер.
Помилка!
Ви заповнили не всі обов'язкові поля!