info@intervid.com.ua +380678205555
Перетелефонуйте мені

Новини - «Укравтодор» обмежив рух великовантажних автомобілів на трасі в Миколаїв

Новини
15.08.2019

За інформацією прес-секретаря миколаївської обласної Служби автодоріг, рух вантажних автомобілів вагою понад 10 тонн з середини серпня обмежено. Це стосується проїзду транспортних засобів по території, обмеженої населеними пунктами Олександрівка, Кропивницький і Миколаїв, державної автотраси Н-14.

У повідомленні, зокрема, зазначено, що заборона на в’їзд десятитонних вантажних автомобілів пов’язаний з проведенням ремонтних робіт на цьому відрізку транспортної артерії (км 161 + 204 – км 175 + 000). В ході капітального ремонту планується замінити існуюче покриття проїжджої частини цементобетоном. Попередня робота з відсипання верхнього шару дороги завершена. За словами представника Миколаївської регіональної Служби автомобільних доріг, ці заходи носять тимчасовий характер.

Фахівці автомобільного відомства попереджають власників великих вантажівок і водіїв про встановлення відповідних дорожніх знаків і які інформують таблиць. На період проведення ремонтних робіт буде організовано об’їзної маршрут. Схема тимчасового проїзду пройшла узгодження в обласному Управлінні патрульної поліції.

Після завершення капітального ремонту автодороги обмеження руху буде знято. Водіїв вантажівок сповістять про це додатково.

 

 

Замовте послугу онлайн
Далі
Замовити дзвінок
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Замовлення Послуги онлайн
Щоб допомогти Вам знайти оптимальний тариф і фахівця по необхідному Вам напрямку, просимо відправити заявку:

Політика в галузі збереження персональних даних

ЗАПИТ Розцінки на автоперевезення по оптимальними тарифами
І останній крок

Політика в галузі збереження персональних даних

Дякую за заявку!
Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер.
Помилка!
Ви заповнили не всі обов'язкові поля!