info@intervid.com.ua +380678205555
Перетелефонуйте мені

База знаннь - Вантажоперевезення єврофурами.

База знаннь
12.05.2019

Для міжнародного транспортування вантажів будь-якого обсягу і габаритів найчастіше використовуються єврофури. Це швидкий і універсальний транспорт, що дозволяє зробити доставку рентабельною. Вантажоперевезення єврофурами є оптимальним варіантом при доставці великих партій товарів на далекі відстані.

Характеристики та види причепів для єврофури

Фурами називаються великотоннажні, довгомірні вантажні автомобілі, що складаються з сідельного тягача з напівпричепом. Назва єврофури повідомляє про відповідність конструкції машини європейським стандартам вантажного транспорту. Розрізняють декілька видів напівпричепів еврофур: тентований, меблевий і ізотермічний.

Тентований напівпричіп

Тентований напівпричіп є найбільш затребуваним. Його особливість – знімний з однією або з усіх боків тент. Його металевий каркас також при необхідності швидко знімається, забезпечуючи безперешкодне бічне завантаження або укладення вантажу краном згори. Це дозволяє забезпечити перевезення виробів великого розміру.

 

 

Параметры тентованого напівпричіпа

Довжина

Ширина

Висота

Об’єм  

Вантажопідйомність

13,6 м

2,45 м

2,7 м

от 82 до 120 куб. м

20-24 т.

У тентовану фуру в залежності від обсягу напівпричепа можна завантажити 30-33 європалет, які встановлюються в два паралельних ряди.

 

 

Після закінчення процесу брезентовий тент встановлюється на місце і захищає товар від негоди, пошкодження та розкрадання. Така модель вантажних автомобілів здатна перевозити контейнери.

Вантажоперевезення в єврофури різного типу

Якщо вантаж, який транспортується потребує ґрунтовної захисту від зовнішнього впливу, використовується меблевий напівпричіп з жорсткими стінками. У таких автомобілях перевозять крихкий вантаж, дорогу побутову техніку, меблі. Жорсткий фургон не володіє універсальністю єврофури і експлуатується рідше.

Серед асортименту продуктів харчування та деяких специфічних товарів зустрічаються вироби, які потребують підтримці певного температурного режиму для збереження кондиційного стану. Для таких цілей використовується ізотермічний фургон, його теплоізоляційне покриття створює необхідні умови без холодильної установки. При необхідності транспортувати швидкопсувний вантаж на далеку відстань залучаються рефрижератори з холодильними камерами постійної температури. Спеціальні установки дають з можливість регулювати рівень холоду всередині, і можуть генерувати до -20 градусів.

Особливості кріплення вантажу в фурі

Способи фіксації вантажу в фургоні автомобіля залежать від розміру і виду виробів. При розподілі ваги враховується тиск на вісь, рухливий вантаж вимагає спеціальні килимки і укладку палети в передній частині, щоб вантаж не зміщувався при гальмуванні. Кріплення вантажу в фурі виконується спеціальними ременями з натяжними механізмами.

 

Замовте послугу онлайн
Далі
Замовити дзвінок
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Замовлення Послуги онлайн
Щоб допомогти Вам знайти оптимальний тариф і фахівця по необхідному Вам напрямку, просимо відправити заявку:

Політика в галузі збереження персональних даних

ЗАПИТ Розцінки на автоперевезення по оптимальними тарифами
І останній крок

Політика в галузі збереження персональних даних

Дякую за заявку!
Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер.
Помилка!
Ви заповнили не всі обов'язкові поля!