info@intervid.com.ua +380678205555
Перетелефонуйте мені

Новини - Зміна стандартів IMO для власників суден

Новини
27.08.2019

З початку наступного року вступають в силу зміни стандартів IMO, що стосуються змісту кількості сірки в пальному паливі судів. Показник повинен бути знижений до 0,5 відсотків.

IMO – Міжнародна організація морського транспорту очолювана ООН. Саме вона прийшла до висновку про необхідність зниження вмісту сірчистих сполук в паливі морських суден. Показник повинен бути знижений на 3%, тобто з 3,5 відсотка, до 0,5.

Дану інформацію оприлюднив центр транспортних стратегій.

Maersk – передова компанія, що здійснює міжконтинентальні перевезення, яка вже оголосила свої наміри переобладнати суду під застосування пального палива з низьким вмістом сірчаних сполук. “На даний момент близько десяти відсотків усього пального ми закуповуємо у РФ”, – уточнив сервісу генеральний директор компанії.

Першочерговим завданням зміни стандартів є турбота про навколишнє середовище, яка відчуває на собі непоправної шкоди, пов’язаний із зайвою кількістю шкідливих викидів. Більшості великих і середніх компаній доведеться зайнятися переобладнанням свого транспорту, установкою додаткової системи фільтрації відходів згоряння палива. Тим, хто вирішить залишитися в стороні, загрожують істотні штрафні санкції. Конкретний розмір при цьому не уточнюється, проте на даний момент зрозуміло, що розмір буде залежати від країни реєстрації ТЗ і кількості зафіксованих викидів.

“Обладнання, що служить пасткою для сірчистих виділень, коштує колосальних коштів – від п’яти до восьми мільйонів доларів, а так само займає цінне місце, яке можна було б виділити під додатковий вантаж”, – повідомив топ-менеджер однієї з провідних компаній.

На думку іншої компанії, установка апаратури на кораблях з водотоннажністю до восьми тисяч тонн фінансово не вигідно. “На маленьких судах монтаж обладнання з вилучення сірчистих виділень займе велику кількість корисного простору, яке можна було б пустити в виробниче русло”, – зауважив провідний співробітник.

Центр транспортних стратегій відзначав, що об’єднання великих корпорацій провели експеримент пов’язаний з використанням альтернативних, екологічно безпечних видів палива. Пальне отримане з відходів деревообробки і нафтохімічних ресурсів, показало неймовірно продуктивний вихід чистих викидів. При вимірі вихлопу з’ясувалося, що в порівнянні з класичним паливом, кількість хімічних сполук на основі сірки було знижено на 85-95%, що є своєрідним проривом, так як самі вузли двигуна ніяким змінам не піддавалися.

Замовте послугу онлайн
Далі
Замовити дзвінок
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Замовлення Послуги онлайн
Щоб допомогти Вам знайти оптимальний тариф і фахівця по необхідному Вам напрямку, просимо відправити заявку:

Політика в галузі збереження персональних даних

ЗАПИТ Розцінки на автоперевезення по оптимальними тарифами
І останній крок

Політика в галузі збереження персональних даних

Дякую за заявку!
Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер.
Помилка!
Ви заповнили не всі обов'язкові поля!