info@intervid.com.ua +380678205555
Перетелефонуйте мені

Новини - Експериментальне випробування біопалива в морських контейнерних перевезеннях

Новини
13.06.2019

Maersk Line у ​​співпраці з Голландської сталого розвитку (DSGC) проведе найбільший в історії експерименту з біопалива, в сфері морських контейнерних перевезень. Для Maersk такий тандем – це частина стратегії по боротьбі зі зміною клімату і досягнення своєї внутрішньої мети. До 2050 року компанія планує досягти чистих нульових викидів парникових газів.

Maersk Line у ​​співпраці з Голландської коаліцією за стабільним зростанням (DSGC) проведе найбільший в історії експерименту з біопалива, в сфері морських контейнерних перевезень. Для Maersk такий тандем – це частина стратегії по боротьбі зі зміною клімату і досягнення своєї внутрішньої мети. До 2050 року компанія планує досягти чистих нульових викидів парникових газів.

Під час пілотування, один з контейнеровозів класу Maersk Triple-E буде використовувати близько 20% біопалива другого покоління на 25 000 морських міль від Роттердама до Шанхая і назад. Це буде перше в світі випробування такого масштабу, і воно повинно заощадити 1500 тон CO2 і 20 тон викидів сірки.

Голландська коаліція сталого розвитку (DSGC) FrieslandCampina, Heineken, Philips, DSM, Shell і Unilever приєднується до Maersk для підтримки цього пілотного проекту. Shell надасть паливо, яке засноване на відпрацьованому рослинному маслі (WVO).

«Це експериментальне випробування біопалива в морських контейнерних перевезеннях, знаменує собою важливий крок. Також необхідні і інші інновації. Адже вони можуть бути успішно розроблені, протестовані і впроваджені тільки спільно в подібних підприємствах », – сказав Ян Пітер Балкененде, голова DSGC.

Конкурент Maersk CMA CGM проводить аналогічне випробування з використанням не нафтовий, а HFO-подібного бункерного палива від голландського постачальника GoodFuels. Але варто зазначити, що для обох компаній розширене застосування альтернативного палива потребують пошуку адекватного запасу сировини.

 

 

Замовте послугу онлайн
Далі
Замовити дзвінок
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Замовлення Послуги онлайн
Щоб допомогти Вам знайти оптимальний тариф і фахівця по необхідному Вам напрямку, просимо відправити заявку:

Політика в галузі збереження персональних даних

ЗАПИТ Розцінки на автоперевезення по оптимальними тарифами
І останній крок

Політика в галузі збереження персональних даних

Дякую за заявку!
Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер.
Помилка!
Ви заповнили не всі обов'язкові поля!