info@intervid.com.ua +380678205555
Перетелефонуйте мені

Новини - Форум АМЕУ в Одесі від 08/05/19

Новини
17.06.2019

8 травня 2019 років Одеса зустрічала учасників, об’єднаних інтересом до сфери транспортно-експедиторських і логістичних послуг. Цього року організатором, традиційно, виступила Асоціація міжнародних експедиторів України і A2 Solutions.

Форум зібрав близько 130 учасників, які мали можливість прослухати виступи ТОП спікерів, поставити галузевим експертам питання і поспілкуватися в неформальній обстановці.

 Захід в черговий раз продемонструвало пріоритет конструктивної співпраці для досягнення цілей над конкуренцією. Сьогодні для багатьох гравців українського ринку логістики вихід за кордон можливий тільки за умови партнерства з іншими компаніями близького профілю. Саме тому конкурентна боротьба в даній галузі поки не є пріоритетним аспектом.

Слухачі форуму ближче познайомилися з роботою Асоціації міжнародних експедиторів України, яка демонструє стабільні результати своєї роботи.

АМЕУ системно здійснює лобіювання інтересів експедиторів у всіх сферах господарської діяльності, в тому числі протидії втручань контролюючих та правових органів у митному оформленні вантажів та дотриманні антимонопольного законодавства. Прикладами служать кейси про затримання оформлення транзиту аміаку в порту Південний, а також вільний безкоштовний проїзд в Одеський порт.

 

 

 

 

Замовте послугу онлайн
Далі
Замовити дзвінок
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Замовлення Послуги онлайн
Щоб допомогти Вам знайти оптимальний тариф і фахівця по необхідному Вам напрямку, просимо відправити заявку:

Політика в галузі збереження персональних даних

ЗАПИТ Розцінки на автоперевезення по оптимальними тарифами
І останній крок

Політика в галузі збереження персональних даних

Дякую за заявку!
Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер.
Помилка!
Ви заповнили не всі обов'язкові поля!