info@intervid.com.ua +380678205555
Перетелефонуйте мені

База знаннь - Типи кузовів вантажних автомобілів

База знаннь
12.05.2019

Вантажні автомобілі використовуються для перевезення всіх видів товарів як усередині країни так і в міжнародних напрямках. Численні способи їх класифікації дозволяють виділити основні параметри транспортних засобів, завдяки яким підбирається оптимальний варіант для безпечного міжнародного автомобільного перевезення.

Основні типи вантажних автомобілів

 За базовим критеріям, по конструктивним особливостям і призначенням транспортного засобу, вантажівки діляться на три групи:

– Бортові автомобілі загального призначення.

– Спеціалізована техніка – рефрижератори, тягачі, з’єднані зчіпним пристроєм з напівпричепами, самоскиди, контейнеровози і інші.

– Автомобільні цистерни.

За складом транспортні засоби бувають:

 -одиночний;

 -автопоїзд з причепом або напівпричепом.

Типи причепів для вантажних автомобілів

Причепи відносяться до транспортних засобів, але не обладнані двигуном. Вони використовуються в складі автопоїзда. За призначенням розрізняють: ізотермічні, самоскидні, бортові, напівпричепи та ін.

Типи фургонів вантажних автомобілів

 Фургони – автомобілі з закритим кузовом з металу або тенту. Вантаж в такій машині захищений від опадів і пилу, що дозволяє перевозити великий асортимент товарів. Фургони бувають: тентовані, ізотермічні, рефрижераторні, «Метелик» – особлива конструкція кузова з піднімаються бічними частинами дозволяє організувати розвантаження в умовах обмеженого простору.

Типи напівпричепів для вантажних автомобілів

Напівпричепи – це підвид причепів, вони спираються на тягач і з’єднуються з ним сідельно-зчіпним механізмом. У разі поломки тягача дозволяють швидко замінити автомобіль і не виконувати перевантаження. Мають високу вантажопідйомність і можливість перевозити довгомірні вантажі. По конструкції діляться на бортові, самоскиди, платформи, напівпричепи, рефрижератори та спеціалізовані моделі.

Типи кузовів вантажних автомобілів

Євротент

Вантажопідйомність: до 25 тонн

Об’єм: до 90 куб.м

Габарити: 13,6х2, 45х2, 6м

Рефрижератор

Вантажопідйомність: до 22 тонн

Об’єм: до 90 куб.м

Габарити: 13,6х2, 45х2, 6м

Ізотерм

Вантажопідйомність: до 25 тонн

Об’єм: до 90 куб.м

Габарити: 13,6х2, 45х2, 6м

Jumbo

Вантажопідйомність: до 20 тонн

Об’єм: до 125 куб.м

Габарити: 13,8х2, 45х3м

Автопоїзд

Вантажопідйомність: до 25 тонн

Об’єм: до 120 куб.м

Габарити: 8х2, 45х3м (два)

Фургон

Вантажопідйомність: до 10 тонн

Об’єм: до 40 куб.м

Габарити: 6,2х2, 45х2, 4м

Негабаритна платформа

Вантажопідйомність: до 40 тонн

Контейнеровоз

Вантажопідйомність: до 25 тонн

Автоцистерна

Об’єм: до 40 куб.м

 

Класифікація вантажних автомобілів за типом кузова включає наступні види:

    Напівпричіп тентований (євротент, єврофури) – поширений варіант кузова, який використовується для більшості перевезень. Має спеціальні розпірки і брезентовий тент зі шнурівкою. Така конструкція захищає вантаж від погодних умов і забезпечує безпеку перевезення. При повному розтентуванні можна виконати бічне і верхнє завантаження. Такий тип кузова часто використовується для вантажоперевезення з Європи, країн СНД і деяких країн Азії.

Автосцепка – автомобіль, з’єднаний з причепом. Цей тип дозволяє перевозити значний обсяг вантажу до 120 м3 і в короткий термін виконувати його завантаження розвантаження. Недолік – не призначений для довгомірних вантажів.

Рефрижератор – металевий фургон, захищений теплоізоляцією і укомплектований кліматичним устаткуванням. Холодильний відсік підтримує постійну температуру в заданих межах від + 25º до -25º C. Його призначення – перевезення швидкопсувних вантажів або вантажів, що потребують спеціальних умов. Залежно від діапазону температур розрізняють 6 класів рефрижераторів.

Ізотермічний кузов – суцільнометалева конструкція зберігає температуру за рахунок укладання теплоізоляційних матеріалів. Умови всередині фургона сприятливі для товару, чутливого до коливань температури.

    «Jumbo» – напівпричіп збільшеної місткості, що має особливу «Г» -образну форму підлоги і зменшений розмір коліс. Ці особливості дозволяють виділити додатковий простір для вантажу.

Контейнеровоз – причіп з майданчиком, на яку встановлюються контейнери, що мають уніфіковані розміри. Даний тип причепа незамінний для мультимодального перевезення, наприклад при реалізації доставки вантажу з Китаю в контейнерах через Європейські порти.

    Автоцистерни – використовуються для перевезення наливних вантажів. Виготовляються зі сталі або алюмінію, останній матеріал має кращу стійкість до корозії і не вимагає нанесення спеціального покриття. Цистерни бувають з однією або декількома секціями, можуть бути обладнані насосами або парової камерою для обігріву вантажу.

Самоскид – відкритий бортовий кузов, який має гідравлічний пристрій, що дозволяє здійснити автоматичне вивантаження сипучого вантажу. Його борт кріпиться на шарнірах і відкривається при нахилі.

    Відкрита платформа – призначена для транспортування вантажу, на який не впливають погодні умови. Відсутність обмежувачів дозволяє використовувати її для негабаритних вантажів.

    Бортовий кузов – платформа, обмежена бортами, яка використовується для вантажу нечутливого до зовнішніх умов.

    Платформа для негабаритних і великовагових вантажів до 200 т. Низькорамні трали перевозять автомобілі та іншу техніку.

 

Замовте послугу онлайн
Далі
Замовити дзвінок
Замовте дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Замовлення Послуги онлайн
Щоб допомогти Вам знайти оптимальний тариф і фахівця по необхідному Вам напрямку, просимо відправити заявку:

Політика в галузі збереження персональних даних

ЗАПИТ Розцінки на автоперевезення по оптимальними тарифами
І останній крок

Політика в галузі збереження персональних даних

Дякую за заявку!
Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер.
Помилка!
Ви заповнили не всі обов'язкові поля!